سبد خرید
معرفی سرآشپز نصرت nusret gokce

زندگی نامه معرفی سرآشپز نصرت nusret gokce سرآشپز معروف ترکیه

معرفی سرآشپز نصرت nusret gokce یا نصرت گوکچه (انگلیسی: Salt Bae‎) متولد سال 1983 میلادی و ارزروم ترکیه است. او سرآشپز، قصاب، و کارآفرین بزرگ و مشهور اهل ترکیه و صاحب رستوران‌های زنجیره ای Nusr-Et است.

سر آشپز نصرت
سر آشپز نصرت

این رستوران های زنجیره ای ، شعبه‌های متعددی در نقاط مختلف جهان مانند استانبول، دبی، ابوظبی، میامی، نیویورک و دوحه دارد.
در شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک و اینستاگرام بسیار مشهور بوده و از برندهای تبلیغاتی در این شبکه ها می باشد.
شیوه سرو استیک توسط نصرت و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی، موجب محبوبیت او در میان کاربران اینستاگرام شده‌است. بسیار از ستارگان سینما و دنیای هنر میهما نصرت بوده اند.

پدرش یک کارگر معدن بود. بودجه مالی خانواده او را مجبور به ترک مدرسه در کلاس 6 برای کار به عنوان شاگرد قصابی در منطقه Kadıköy استانبول کرد .گوکچه درگیر کارهای خیریه مانند ساخت مدرسه در زادگاهش ارزروم بوده است.

رستوران های معرفی سرآشپز نصرت nusret gokce سرآشپز معروف ترکیه

گوکچه برای کسب تجربه آشپزی و رستوران داری بین سالهای 2007 و 2010 از چندین کشور از جمله آرژانتین و ایالات متحده سفر کرد ، او در رستوران های محلی به طور رایگان کار می کرد. پس از بازگشت به ترکیه ، گوكچه در سال 2010 اولین رستوران خود را در استانبول افتتاح كرد و بعداً در سال 2014 یك رستوران دبی افتتاح كرد.در دسامبر 2017 ، او انتقاداتی را برای عکس 2016 در مقابل عکس فیدل کاسترو دریافت کرد .در سپتامبر 2018 ، گوكچه توسط ماركو روبیو و شورای شهر میامی مورد انتقاد قرار گرفت پس از آنكه نیكولاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا در رستوران استانبول گوكچه شام ​​خورد و روبیو از گوكچه به عنوان “عجیبی” نام برد.در اواخر سپتامبر 2020 ، چند روز پس از افتتاح رستوران وی در بوستون به دلیل نقض استانداردهای ایمنی COVID-19 ، توسط مقامات بهداشت عمومی تعطیل شد. با این حال ، در اوایل ماه اکتبر ، رستوران مجدد بازگشایی شد.اکنون او شعبات بسیاری را در تمام دنیا افتتاح کرده است .

حتما بخوانید
چرا ادویه های آبادان معروف شدند؟

راز موفقیت سرآشپز هایی نظیر سرآشپز نصرت nusret gokce

با خواندن زندگینامه افراد موفقی نظیر نصرت چند نکته را می توان بیان داشت :
1- اراده سنگین و قوی
2- خواستن
3- برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت
4- ترسیم نقشه راه درست
5- تحمل سختی های هدفمند
6- موفقیت های پی در پی
7- برداشتن و حل مشکلات
هنر آشپزی از هنرهای مهم و پردرآمد در دنیاست. اینکه بدانید اصول آشپزی چیست و از آموزش آنلاین آشپزی استفاده کنید و ترفند آشپزی را خوب استفاده کنید و …
راز موفقیت در آشپزی را حتما مطالعه کنید.

فیلم های معرفی سرآشپز نصرت nusret gokce

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *