نماد سایت آموزش آشپزی آنلاین

طرز تهیه سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک 5 نفره

طرز تهیه سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک مخصوص

طرز تهیه سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک مخصوص

در این دستور پخت طرز تهیه سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک 5 نفره را برایتان بصورت کاملا حرفه ای و کاربردی قرار داده ایم. شما می توانید با مطالعه این رسپی یک سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک را بصورت حرفه ای در منزل برای عزیزانتان طبخ نمایید.

جدول زمانبندی طرز تهیه سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک

زمان آماده سازی 15  دقیقه
زمان پخت
زمان اضافی
مجموع زمان 15  دقیقه
تعداد سرو 5
مقدار سرو
مواد اولیه برای طرز تهیه سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک

مواد اولیه برای طرز تهیه سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک

سالاد :

آموزش طرز تهیه سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک

آموزش طرز تهیه سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک

مرحله ۱ : به یک مخلوط کن روغن زیتون ، سرکه بالزامیک ، عسل ، سس خردل، موسیر خرد شده و نمک و فلفل را برای مزه دار کردن اضافه کنید. (من از 1/4 +1/8 قاشق چایخوری نمک و 1/4قاشق چای خوری فلفل استفاده کردم )

مرحله ۲ : مخلوط را تا زمان امولسیون خوب به هم بزنید، حدود 20 ثانیه. در یخچال در ظرف دربسته بدور از مجاورت هوا نگه داری کنید تا زمانی که آماده سرو است.

مرحله ۳ : در یک ماهیتابه متوسط ​​کره را به همراه شکر قهوه ای روی حرارت متوسط ​​ذوب کنید. هنگامی که مخلوط ذوب شد ، گردو را اضافه کرده و بپزید ، مدام هم بزنید تا کاراملی شود ، حدود 2 دقیقه. به یک بشقاب در یک لایه منتقل کنید تا خنک شود.

آموزش طرز تهیه سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک مرحله سوم

مرحله 4 : کاهو و گلابی را در یک کاسه بزرگ به صورت لایه لایه  بریزید و سس را با آن مخلوط کنید. سپس پارمسان ، کرنبری خشک و گردو روی آن ها ریخته و سرو کنید. به طور متناوب فقط همه مواد سالاد را لایه لایه کنید سپس سس روی آنها بریزید. توجه داشته باشید که روی این سالاد قبل از سرو سس بریزید زیرا بعد از مدتی کاهوها پژمرده می شوند.

ارزش غذایی سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک

نکات طلایی مهم و حرفه ای در طرز تهیه سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک

قبل از اینکه به نکات طلایی و مهم در طرز تهیه سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک اشاره کنیم می بایست نکته بسیار مهمی را برایتان بیان نماییم. سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک یکی از انواع سالاد بحساب می آید و هدف از خوردن سالاد کاهش حجم خوردن غذای اصلیست.

سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک یکی از انواع سالاد ها و پیش غذاهای حرفه ای

سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک یکی از انواع سالاد ها و پیش غذاهای حرفه ای

همانطور که تا اینجای کار مطالعه کردید فهمیده اید که سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک یکی از انواع سالاد ها و پیش غذاهای موجود در دنیاست.

سالاد ها و پیش غذاها در تمام دنیا بسیار پر طرفدار است و می توان از این هنر نیز کسب درآمد داشت. چند سالیست که به غیر از سالاد شیرازی – سالاد فصل که از سنتی ترین سالاد های ایران است سالاد های متنوعی در ایران نیز باب شده است.

این سالاد ها نظیر سالاد سزار در دنیا بسیار پر طرفدار است. طرز تهیه انواع سالاد سبزیجات ایتالیایی 10 سالاد اصل و طرز تهیه انواع سالاد و آموزش 50 نوع سالاد ناب بسیار خواندنی هستند.

طرز تهیه انواع سالاد و طرز تهیه انواع دلمه و کوفته  دارای بسیاری از رسپی های عالی و حرفه ای هستند. حتما این بخش ها را نیز مطالعه نمایید.

دوره آشپزی عمومی 1

کلام آخر درباره سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک

قبل از اینکه کلام آخر را درباره سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک بیان نماییم باید یادآوری کنیم که ما ایرانیان بیش از 20 هزار سال است که در هنگام مصرف سبزیجاتی نظیر کاهو از روغن و سرکه استفاده می کرده ایم. پس می توان گفت که مصرف سالاد در ایران بسیار قدیمی بوده است.

کلام آخر در تهیه سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک این است که حتما نکات را مو به مو رعایت کرده و مراحل گفته شده در بالا را گام به گام انجام دهید تا بتوانید یک سالاد پاییزی گلابی و بالزامیک بسیار خوشمزه و حرفه ای داشته باشید.

در دوره های آموزش آشپزی نیز شرکت نمایید تا بتوانید هنر آشپزی خود را ارتقا داده و تجربیات زیادی را در این خصوص کسب نمایید. با آرزوی آشپزی عالی برایتان

ترجمه و نگارش :‌ سایت آشپزی 1TouchFood

خروج از نسخه موبایل