نماد سایت آموزش آشپزی آنلاین

طرز تهیه کیک میلیون دلاری 12 تکه ای

طرز تهیه کیک میلیون دلاری مجلسی

طرز تهیه کیک میلیون دلاری مجلسی

در این دستور پخت طرز تهیه کیک میلیون دلاری 12 تکه ای را برایتان بصورت کاملا حرفه ای و کاربردی قرار داده ایم. شما می توانید با مطالعه این رسپی کیک میلیون دلاری را بصورت حرفه ای در منزل برای عزیزانتان طبخ نمایید.

طرز تهیه کیک میلیون دلاری خانگی
جدول زمان‌بندی طرز تهیه کیک میلیون دلاری
زمان آماده‌سازی 30 دقیقه
زمان پخت 25 دقیقه
زمان اضافی 9 ساعت
مجموع زمان 9 ساعت و 55 دقیقه
تعداد سرو 12
مقدار سرو یک لایه کیک 8 یا 9 اینچی

مواد اولیه برای تهیه کیک میلیون دلاری

آموزش طرز تهیه کیک میلیون دلاری

مرحله ۱: طبق دستور پخت روی جعبه ی مخلوط کیک زرد، خمیر کیک را درست کرده و آن را در دو قالب گرد 8 یا 9 اینچی بریزید و سپس اجازه دهید تا پخت شود. بعد از این فرآیند، اجازه دهید که لایه های کیک سرد شوند و سپس هر یک از این دو لایه را به دو قسمت برش دهید تا در کل چهار لایه ایجاد شود.

مرحله ۲: در یک کاسه بزرگ، پنیر خامه ای را هم بزنید تا نرم شود و سپس به تدریج با پودر قند مخلوط کنید. آناناس را به همراه آبمیوه و پرتقال نارنگی آبکش شده را نیز اضافه کنید و حدود پنج تکه از نارنگی را برای تزئین روی کیک بردارید و کنار بگذارید. مخلوط پودینگ وانیل فوری را هم اضافه کنید. در نهایت خامه کیک را به آرامی هم بزنید و به آن اضافه کنید.

مرحله ۳: یک لایه از کیک را که از قبل برش دادید، روی بشقاب سرو قرار دهید و سپس محلول خامه ای را نیز روی آن بریزید. یک برش دیگر از کیک را روی لایه ی اول قرار دهید روی آن را با خامه بیشتری بپوشایند. این کار را انقدر تکرار کنید تا تمام لایه ها به این منوال روی هم قرار گیرند.

وقتی لایه ی آخر کیک را روی لایه های دیگر قرار دادید، خامه را روی لایه ی آخر و همینطور کناره های کیک پخش کنید به طوریکه کل کیک پوشش داده شود. روی کیک را با تکه های نارنگی که از قبل برای تزئین روی کار نگه داشته بودید را تزئین کنید. قبل از سرو کیک، آن را از شب قبل در یخچال قرار دهید.

طرز تهیه کیک میلیون دلاری خوشمزه

ارزش غذایی کیک میلیون دلاری

در هر وعده: 452 کالری؛ 3.8 گرم پروتئین؛ 73.9 گرم کربوهیدرات؛ 16.4 گرم چربی؛ 21.7 میلی‌گرم کلسترول؛ 464.9 میلی‌گرم سدیم.

نکات مهم و حرفه ای در تهیه کیک میلیون دلاری

نکات مهمی هستند که می بایست در تهیه کیک میلیون دلاری رعایت کنید. این نکات از فوت های کوزه گری برای تهیه کیک ها هستند. شما با رعایت این نکات یک کیک میلیون دلاری بسیار عالی و خوشمزه خواهید داشت.

در بازار مخلوطی آماده برای کیک ها موجود است. این مخلوط دارای آرد – جوش شیرین – وانیل و مواد اولیه پودری برای کیک هاست.

پیشنهاد ما به شما این است که خودتان این مواد را جدا گانه تهیه کرده و با در نظر گرفتن مقدار مواد اولیه کیک میلیون دلاری از آن ها استفاده کنید. با این کار قطعا شما کیکی خوشمزه تر طبخ خواهید نمود.

دوره آموزش آنلاین تهیه انواع دلمه

کیک میلیون دلاری از انواع کیک های مناسبتی

در نظر داشته باشید که کیک ها هم برای مناسبت های مختلف طبخ می شوند. شاید برای شما مشخص باشد که اساس کیک برای مناسب های مختلف است.

کیک میلیون دلاری نیز یکی از این کیک هاست.

شما عزیزان می توانید طرز تهیه انواع کیک  و طرز تهیه انواع نوشیدنی و طرز تهیه انواع کوکی و بیسکویت را با بسیاری از طرز تهیه و دستور پخت ها مطالعه نمایید.

کیک ها و آموزش طرز تهیه انواع کیک های خوشمزه و خانگی هم خواندنی است.

ترجمه و نگارش :‌ سایت آشپزی 1TouchFood

خروج از نسخه موبایل