نماد سایت آموزش آشپزی آنلاین

طرز تهیه سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی 6 نفره

طرز تهیه سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی اصل

طرز تهیه سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی اصل

در این دستور پخت طرز تهیه سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی 6 نفره را برایتان بصورت کاملا حرفه ای و کاربردی قرار داده ایم. شما می توانید با مطالعه این رسپی یک سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی را بصورت حرفه ای در منزل برای عزیزانتان طبخ نمایید.

آموزش طرز تهیه سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی

جدول زمانبندی طرز تهیه سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی

زمان آماده سازی 20  دقیقه
زمان پخت 10  دقیقه
زمان اضافی
مجموع زمان 30  دقیقه
تعداد سرو 6
مقدار سرو
مواد اولیه برای طرز تهیه سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی

مواد اولیه برای طرز تهیه سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی

* عسل ممکن است بر اساس مارک سرکه بالزامیک (ترش/شیرینی) استفاده شده و ترجیحات شخصی مورد نیاز باشد یا نباشد. در صورت تمایل می توانید آن را حذف کنید یا حتی در صورت تمایل مقدار آن را افزایش دهید.
این غذا با برش های آووکادو یا کمی سیر خرد شده نیز خوشمزه است. گزینه دیگر این است که در صورت تمایل لعاب بالزامیک را حذف کنید.

سس سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی

آموزش طرز تهیه سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی

مرحله ۱ : سرکه بالزامیک و عسل را در یک قابلمه کوچک با هم مخلوط کنید. روی حرارت متوسط ​​بجوشانید ، سپس حرارت را کم کنید. بگذارید بجوشد تا غلیظ شود و به حدود 2 قاشق غذاخوری کاهش یابد ، حدود 8 11 دقیقه.

مرحله ۲ : در یک کاسه کوچک بریزید و بگذارید حدود 10 دقیقه به اندازه دمای اتاق خنک شود.

مرحله ۳ : لایه ای از برش های گوجه فرنگی ، برش های موزارلا تازه و ریحان را روی یک بشقاب حاشیه دار سرو بچینید.

مرحله 4 : روغن زیتون و بالزامیک کاهش پیدا کرده روی آنها  بریزید و با چاشنی نمک و فلفل آن را مزه دار کنید. بلافاصله سرو کنید.

ارزش غذایی سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی

دوره آموزش آنلاین تهیه انواع دلمه

نکات طلایی مهم و حرفه ای در طرز تهیه سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی

قبل از اینکه به نکات طلایی و مهم در طرز تهیه سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی اشاره کنیم می بایست نکته بسیار مهمی را برایتان بیان نماییم. سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی یکی از انواع سالاد بحساب می آید و هدف از خوردن سالاد کاهش حجم خوردن غذای اصلیست.

سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی یکی از انواع سالاد ها و پیش غذاهای حرفه ای

سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی یکی از انواع سالاد ها و پیش غذاهای حرفه ای

همانطور که تا اینجای کار مطالعه کردید فهمیده اید که سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی یکی از انواع سالاد ها و پیش غذاهای موجود در دنیاست.

سالاد ها و پیش غذاها در تمام دنیا بسیار پر طرفدار است و می توان از این هنر نیز کسب درآمد داشت. چند سالیست که به غیر از سالاد شیرازی – سالاد فصل که از سنتی ترین سالاد های ایران است سالاد های متنوعی در ایران نیز باب شده است.

این سالاد ها نظیر سالاد سزار در دنیا بسیار پر طرفدار است. طرز تهیه انواع سالاد سبزیجات ایتالیایی 10 سالاد اصل و طرز تهیه انواع سالاد و آموزش 50 نوع سالاد ناب بسیار خواندنی هستند.

طرز تهیه انواع سالاد و طرز تهیه انواع دلمه و کوفته  دارای بسیاری از رسپی های عالی و حرفه ای هستند. حتما این بخش ها را نیز مطالعه نمایید.

کلام آخر درباره سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی

قبل از اینکه کلام آخر را درباره سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی بیان نماییم باید یادآوری کنیم که ما ایرانیان بیش از 20 هزار سال است که در هنگام مصرف سبزیجاتی نظیر کاهو از روغن و سرکه استفاده می کرده ایم. پس می توان گفت که مصرف سالاد در ایران بسیار قدیمی بوده است.

کلام آخر در تهیه سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی این است که حتما نکات را مو به مو رعایت کرده و مراحل گفته شده در بالا را گام به گام انجام دهید تا بتوانید یک سالاد ریحان و پنیر ایتالیایی بسیار خوشمزه و حرفه ای داشته باشید.

در دوره های آموزش آشپزی نیز شرکت نمایید تا بتوانید هنر آشپزی خود را ارتقا داده و تجربیات زیادی را در این خصوص کسب نمایید. با آرزوی آشپزی عالی برایتان

ترجمه و نگارش :‌ سایت آشپزی 1TouchFood

خروج از نسخه موبایل