سبد خرید
پنکیک موزی شکلاتی

طرز تهیه پنکیک موزی شکلاتی، پنکیک شکلاتی ساده و پنکیک با پودر آماده

پنکیک ها نوعی شیرینی های تابه ای محسوب می شوند که آن ها را برای صبحانه و یا میان وعده ها بسیار استفاده می کنند. به طور معمول پنکیک ها دارای انواع گوناگونی بسیار زیادی هستند و برخی افراد آن ها را با انواع میوه و شکلات های آب شده و  برخی دیگر نیز آن ها را به شکل ساده و یا به همراه عسل میل می کنند. طعم و مزه پنکیک ها به قدری متنوع و متفاوت بوده که می توان گفت برای هر سلیقه ای یک مدل پنکیک خاص وجود دارد. نکته ای که باعث پر طرفدار بودن و محبوبیت این سبک شیرینی خوشمزه شده است آن است که این شیرینی علاوه بر طعم و مزه دلچسبی که دارد در مدت زمان کوتاهی نیز تهیه شده و می توان آن را به راحتی در منزل با چند قلم مواد اولیه بسیار ساده و قابل دسترس تهیه کرد و از خوردن آن نیز لذت برد. امروز می خواهیم سه مدل از پرطرفدار ترین انواع پنکیک ها نظیر پنکیک موزی شکلاتی، پنکیک شکلاتی ساده، پنکیک با پودر آماده را به شما آموزش دهیم پس با ما همراه باشید.

طرز تهیه پنکیک موزی شکلاتی

پنکیک موزی یکی از پنکیک های لذیذ و دلچسب میوه ای است که برخی آن را تنها با موز و یا اسانس موز و برخی دیگر نیز آن را به شکل ترکیب شده با موز و انواع شکلات و… تهیه می کنند. تهیه این مدل پنکیک بسیار ساده و راحت بوده و شما می توانید آن را در کوتاه ترین زمان ممکن در منزل تهیه کنید و از آن به عنوان صبحانه و یا عصرانه خوشمزه استفاده کنید. پنکیک موزی علاوه بر طعم دلچسب و خوبی که دارا است بسیار مقویی و پر انرژی نیز می یاشد و  همین دلیل باعث می شود تا شما در صورت میل کردن آن به عنوان صبحانه و یا عصرانه مدت زمان بیشتری احساس سیری داشته باشید کمتر احساس گرسنگی داشته باشید. برای مشاهده طرز تهیه پنکیک موزی شکلاتی کافی است به سایت آلامتو مراجعه کنید.

حتما بخوانید
تفاوت بین سوسیس و هات داگ

5e69f5d9 e997 403a 82f1 8019a0c69199

طرز تهیه پنکیک شکلاتی ساده

پنکیک شکلاتی به دلیل استفاده کردن از  شکلات و پودر کاکائو در آن به عنوان یکی از پرطرفدار ترین و هوس انگیز ترین انواع پنکیک ها در دنیا شمرده می شود. بافت نرم لطیف این پنکیک در کنار طعم شکلاتی بی نظیری که داشته باعث شده است تا این پنکیک در بین اکثر سنی و بیشتر سلیقه ها یکی از محبوب ترین ها و پرطرفدار ترین ها محسوب شود. برای تهیه پنکیک شکلاتی در منزل نیاز به مهارت خاص و یا وسیله خاص نبوده و شما می توانید با ساده ترین مواد ممکن و در کمترین زمان از آن را تهیه و سپس سرو و میل کنید. برای مشاهده طرز تهیه پنکیک شکلاتی کافی است به سایت آلامتو مراجعه کنید.

fcce97d5 3eb3 4b2f 801c 4bb93300fa05

طرز تهیه پنکیک با پودر آماده

پنکیک با پودر آماده را می توان جزو ساده ترین مدل پنکیک ها دانست که برای تهیه آن نیاز به هیچ مهارت خاصی نبوده و شما بدون نیاز به اندازه گیری مواد و یا هیچ وسیله خاصی می توانید تنها با مخلوط کردن مواد اولیه آن با یکدیگر یک پنکیک بسیار خوشمزه و با بافتی لطیف و حرفه ای مدل کافی شاپ ها تهیه کرده و آن را میل کنید. شما می توانید این پنکیک دلچسب را همچنین با انواع میوه و یا شکلات ها و عسل و پودر قند تزیین کرده و سپس آن را با انواع نوشیدنی های دلخواه سرد و گرم خود به عنوان صبحانه و یا عصرانه سرو و میل کنید و از خوردن آن لذت ببرید. برای مشاهده طرز تهیه پنکیک با پودر آماده کافی است تا به سایت آلامتو مراجعه کنید.

حتما بخوانید
هتل پارمیدا کیش، هتلی در قلب جزیره کیش!