نماد سایت آموزش آشپزی آنلاین

طرز تهیه کیک لیمویی خاص 18 تکه ای

طرز تهیه کیک لیمویی خاص

طرز تهیه کیک لیمویی خاص

طرز تهیه کیک لیمویی خاص 18 تکه ای را برایتان قرار داده ایم. شما می توانید با مطالعه این رسپی یک کیک لیمویی خاص بی نظیر و خوشمزه را در منزل برای عزیزانتان طبخ نمایید.

جدول زمان‌بندی طرز تهیه کیک لیمویی خاص

زمان آماده‌سازی 15 دقیقه
زمان پخت 45 دقیقه
زمان اضافی
مجموع زمان 1 ساعت
تعداد سرو 18
مقدار سرو یک کیک 33*23 سانتی
مواد اولیه برای طرز تهیه کیک لیمویی خاص

مواد اولیه برای طرز تهیه کیک لیمویی خاص

آموزش طرز تهیه کیک لیمویی خاص

آموزش طرز تهیه کیک لیمویی خاص

مرحله ۱: پودر کیک، روغن، تخم مرغ، نوشیدنی گاز دار و یک بسته از پودینگ را حدود 5 دقیقه به خوبی با هم مخلوط کنید. نارگیل و گردو را به آن اضافه کنید و سپس داخل قالب چرب و آرد پاشی شده با ابعاد 33*23 سانتی، بریزید.

مرحله ۲: قالب محتوی کیک را در فر با درجه حرارت 350 فارنهایت (175 درجه سانتی گراد) به مدت 45 دقیقه قرار دهید تا پخته شود؛ و بعد بگذارید خنک شود.

مرحله ۳: برای درست کردن مواد روی کیک: پودر خامه، شیر و یک بسته دیگر پودینگ را با هم ترکیب کنید. آن قدر آن ها را هم بزنید تا ماده ی غلیظی به دست آید؛ و بعد آن را روی کیک پخش کنید؛ و در آخر، روی آن را با گردو و نارگیل تزئین کنید.

دوره آموزش شیرینی های (عید نوروز)

ارزش غذایی کیک لیمویی خاص

در هر وعده: 389 کالری؛ 4.4 گرم پروتئین؛ 43.5 گرم کربوهیدرات؛ 22.2 گرم چربی؛ 32.6 میلی گرم کلسترول؛ 385.8 میلی ‌گرم سدیم.

نکات مهم و حرفه ای در تهیه کیک لیمویی خاص

نکات مهمی هستند که می بایست در تهیه کیک لیمویی خاص رعایت کنید. این نکات از فوت های کوزه گری برای تهیه کیک ها هستند. شما با رعایت این نکات یک کیک لیمویی خاص بسیار عالی و خوشمزه خواهید داشت.

در بازار مخلوطی آماده برای کیک ها موجود است. این مخلوط دارای آرد – جوش شیرین – وانیل و مواد اولیه پودری برای کیک هاست.

پیشنهاد ما به شما این است که خودتان این مواد را جدا گانه تهیه کرده و با در نظر گرفتن مقدار مواد اولیه کیک لیمویی خاص از آن ها استفاده کنید. با این کار قطعا شما کیکی خوشمزه تر طبخ خواهید نمود.

کیک لیمویی خاص از انواع کیک های مناسبتی

کیک لیمویی خاص از انواع کیک های مناسبتی

در نظر داشته باشید که کیک ها هم برای مناسبت های مختلف طبخ می شوند. شاید برای شما مشخص باشد که اساس کیک برای مناسب های مختلف است.

کیک لیمویی خاص نیز یکی از این کیک هاست.

شما عزیزان می توانید طرز تهیه انواع کیک  و طرز تهیه انواع نوشیدنی و طرز تهیه انواع کوکی و بیسکویت را با بسیاری از طرز تهیه و دستور پخت ها مطالعه نمایید.

کیک ها و آموزش طرز تهیه انواع کیک های خوشمزه و خانگی هم خواندنی است.

ترجمه و نگارش :‌ سایت آشپزی 1TouchFood

خروج از نسخه موبایل