نماد سایت آموزش آشپزی آنلاین

طرز تهیه کیک نارگیل خرگوشی 12 تکه ای

طرز تهیه کیک نارگیل خرگوشی خوشمزه

طرز تهیه کیک نارگیل خرگوشی خوشمزه

در این دستور پخت طرز تهیه کیک نارگیل خرگوشی 12 تکه ای را برایتان بصورت کاملا حرفه ای و کاربردی قرار داده ایم. شما می توانید با مطالعه این رسپی طرز تهیه کیک نارگیل خرگوشی را بصورت حرفه ای در منزل برای عزیزانتان طبخ نمایید.

طرز تهیه کیک نارگیل خرگوشی مخصوص کودکان

جدول زمان‌بندی طرز تهیه کیک نارگیل خرگوشی

زمان آماده‌سازی 45 دقیقه
زمان پخت 40 دقیقه
زمان اضافی
مجموع زمان 1 ساعت و 25 دقیقه
تعداد سرو 12
مقدار سرو کیک مناسب 12 نفر
مواد اولیه برای طرز تهیه کیک نارگیل خرگوشی

مواد اولیه برای طرز تهیه کیک نارگیل خرگوشی

آموزش طرز تهیه کیک نارگیل خرگوشی

آموزش طرز تهیه کیک نارگیل خرگوشی

مرحله ۱: فر را گرم کرده و مطابق دستورالعمل روی جعبه، دو قالب کیک گرد 23 سانتی را آماده کنید. خمیر کیک را طبق دستورالعمل روی بسته به علاوه با اضافه کردن نصف فنجان نارگیل، آن را آماده کنید. خمیر را به طور مساوی بین قالب های آماده شده، تقسیم کنید و درون آن ها بریزید؛ و طبق گفته های روی جعبه، کیک را پخته و اجازه دهید که خنک شود.

مرحله ۲: وقتی کیک سرد شد یک لایه کامل از کیک 23 سانتی را روی سینی سرو بگذارید و مانند سر خرگوش، آن را شکل دهید. بعد لایه ی دوم کیک را سعی کنید که مانند گوش خرگوش، به شکل محدب برش دهید.

سپس آن دو تکه را سمت بالای سینی، دو طرف لایه ی اول به گونه ای قرار دهید که دو گوش خرگوش هم ایجاد شود. از باقیمانده لایه دوم کیک که مقعری شکل است، به عنوان کراوات پاپیونی خرگوش استفاده کنید و آن را با فاصله حدود 3 سانتی متر از سر خرگوش، در قسمت پایین سینی قرار دهید.

مرحله ۳: با خامه وانیلی سعی کنید رو و کناره های کیک خرگوش (سر و گوش) را پوشش دهید. طبق مقدار گفته شده از نارگیل را به طور یکنواخت به رو و طرفین کیک بپاشید. صورت و پاپیون خرگوش را با آب نبات ژله ای تزئین کنید و از شیرین بیان قرمز برای درست کردن سبیل و دهان آن، استفاده کنید.

ارزش غذایی کیک نارگیل خرگوشی

در هر وعده: 457 کالری؛ 2.8 گرم پروتئین؛ 68.8 گرم کربوهیدرات؛ 19.6 گرم چربی؛ 0.9 میلی گرم کلسترول؛ 361.8 میلی ‌گرم سدیم.

نکات مهم و حرفه ای در تهیه کیک نارگیل خرگوشی

نکات مهمی هستند که می بایست در تهیه کیک نارگیل خرگوشی رعایت کنید. این نکات از فوت های کوزه گری برای تهیه کیک ها هستند. شما با رعایت این نکات یک کیک نارگیل خرگوشی بسیار عالی و خوشمزه خواهید داشت.

نکات مهم و حرفه ای در تهیه کیک نارگیل خرگوشی

در بازار مخلوطی آماده برای کیک ها موجود است. این مخلوط دارای آرد – جوش شیرین – وانیل و مواد اولیه پودری برای کیک هاست.

پیشنهاد ما به شما این است که خودتان این مواد را جدا گانه تهیه کرده و با در نظر گرفتن مقدار مواد اولیه کیک نارگیل خرگوشی از آن ها استفاده کنید. با این کار قطعا شما کیکی خوشمزه تر طبخ خواهید نمود.

دوره آموزش آنلاین تهیه انواع دلمه

کیک نارگیل خرگوشی از انواع کیک های مناسبتی

در نظر داشته باشید که کیک ها هم برای مناسبت های مختلف طبخ می شوند. شاید برای شما مشخص باشد که اساس کیک برای مناسب های مختلف است.

کیک نارگیل خرگوشی نیز یکی از این کیک هاست.

شما عزیزان می توانید طرز تهیه انواع کیک  و طرز تهیه انواع نوشیدنی و طرز تهیه انواع کوکی و بیسکویت را با بسیاری از طرز تهیه و دستور پخت ها مطالعه نمایید.

کیک ها و آموزش طرز تهیه انواع کیک های خوشمزه و خانگی هم خواندنی است.

ترجمه و نگارش :‌ سایت آشپزی 1TouchFood

خروج از نسخه موبایل