سبد خرید
طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی

طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی (کوکادا) 20 تکه ای

امتیاز post

در این دستور پخت طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی (کوکادا) 20 تکه ای را برایتان بصورت کاملا حرفه ای و کاربردی قرار داده ایم. شما می توانید با مطالعه این رسپی ترافل نارگیلی برزیلی را بصورت حرفه ای در منزل برای عزیزانتان طبخ نمایید. به شما پیشنهاد می کنیم طرز تهیه انواع کوکی و بیسکویت را مطالعه کنید.

طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی (کوکادا)
طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی (کوکادا)

جدول زمانبندی طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی

زمان آماده سازی 5  دقیقه
زمان پخت 20  دقیقه
زمان اضافی 30  دقیقه
مجموع زمان 55  دقیقه
تعداد سرو 20
مقدار سرو 20 تکه کوکادا
مواد اولیه برای طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی (کوکادا)
مواد اولیه برای طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی (کوکادا)

مواد اولیه برای طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی

 • 1 قوطی (تقریبا 434 گرم ) شیر تغلیظ شده شیرین
 • 1/2 قوطی شکر (از قوطی شیر تغلیظ شده شیرین به عنوان پیمانه استفاده کنید)
 • 3 فنجان نارگیل رنده شده تازه
 • ½ قاشق چای خوری عصاره وانیل
آموزش طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی (کوکادا)
آموزش طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی (کوکادا)

آموزش طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی

مرحله ۱ : شیر تغلیظ شده شیرین ، شکر ، نارگیل و عصاره وانیل را در یک ماهی تابه بزرگ با هم مخلوط کنید. روی دمای متوسط رو به پایین گرم کنید. بدون توقف به هم بزنید تا زمانی که مخلوط غلیظ شده و رنگش کمی تیره تر شود. اگر متوجه شدید که کوکادا خیلی سریع در حال پخت است شعله را کم کنید و به هم زدن ادامه دهید.

مرحله ۲: وقتی که مخلوط به اندازه کافی غلیظ شد و به نظر احساس سنگینی روی قاشق می کند از روی گرما کنار برده با قاشق پیمانه کرده و روی کاغذ پوستی بگذارید.

مرحله ۳ : بگذارید به مدت 30  دقیقه  سرد شود ( کوکادا کمی سفت خواهد شد ) و آنها را داخل ظرفی گذاشته و در آن را محکم ببندید.

ارزش غذایی ترافل نارگیلی برزیلی

 • 155 کالری
 • 5g پروتئین
 • 14g کربوهیرات
 • 7g چربی
 • 7mg کلسترول
 • 1mg سدیم
دوره آموزش آنلاین حلواهای بوتیکی (شیرینی مدرن)
دوره آموزش آنلاین حلواهای بوتیکی (شیرینی مدرن)

نکات طلایی مهم و حرفه ای در طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی

نکات بسیار مهمی در تهیه ترافل نارگیلی برزیلی وجود دارد که می بایست آنها را رعایت کرد تا یک شیرینی خوشمزه را بتوانید تهیه نمایید. ترافل نارگیلی برزیلی همانطور که مشخص است از انواع  کوکی های بسیار خوشمزه می باشد که واقعا طرفداران بسیاری را دارد.

در این بخش به نکات حرفه ای و فوت های کوزه گری برای تهیه این کوکی خواهیم پرداخت.

 • مهمترین نکته در تهیه ترافل نارگیلی برزیلی این است که حتما از مواد اولیه با کیفیت استفاده نمایید. کیفیت مواد اولیه در چند چیز تاثیر گذار است. اولین تاثیرگذاری در ماندگاری ترافل نارگیلی برزیلی خواهد بود.
 • حتما دمای فر را هر آنچه که در بالا ذکر کرده ایم تنظیم نمایید. در طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی یا هر کوکی دیگری شما حواستان باشد که دمای فر بایستی دقیق هر آنچه بیان شده است باشد.
 • به هیچعنوان از فری که قبل از قرار دادن کوکی داخل آن گرم نشده است استفاده نکنید. این نکته هم درباره کوکی ها و هم درباره کیک ها صدق می کند.
 • سعی کنید سینی را انتخاب کنید که ارتفاع آن کم باشد. به عبارتی نازک بودن سینی از واحبات است. علت نیز کاملا مشخص است. اگر از سینی نازک استفاده نکنید زیر کوکی شما می سوزد و کار را خراب می کند.
 • در هنگام تهیه کوکی ها حتما از اسکرپر استفاده کنید و بعد از سرد شدن کوکی آن را سریعا از سینی خارج کنید.
 • یک نکته مهم در خصوص تهیه ترافل نارگیلی برزیلی سبوس دار در این است که با فرمولی که ذکر می کنیم کار کنید. آرد اگر یک واحد باشد شما از دو سوم آرد شیرینی پزی و تنها از یک سوم آرد سبوس دار استفاده کنید. این کار باعث می شود که کوکی سبوس دار مناسبی را تهیه کنید.
 • اگر کوکی شما سفت شده باشد در میزان مصرف آرد و شکر زیاده روی کرده اید. حتما مقدار مواد اولیه را در نظر داشته باشید.
 • اگر کوکی های شما وا رفتند شما در میزان استفاده آرد – شکر و یا حتی ورز دادن درست عمل نکرده اید.
 • هرگز در تهیه ترافل نارگیلی برزیلی یا دیگر کوکی ها الک را فراموش نکنید. الک کردن باعث می شود مواد اولیه کامل با یکدیگر مخلوط شده و یک دست شود.
 • برای تهیه این کوکی یا دیگر کوکی ها همیشه پیمانه های آشپزی را دم دستتان داشته باشد. داشتن پیمانه ها باعث می شود که همیشه دقیق و منظم عمل کنید.
 • هرگز از حرارت بالا در آشپزی استفاده نکنید. حرارت بالا یعنی ته سوز شدن غذایتان. این مورد برای این کوکی هم در نظر گرفته شود.
 • شما می توانید بهترین دیزاین و طراحی را برای انواع کوکی ها داشته باشید. در این بخش دست شما بسیار باز است. می توانید هنر خود را در اینجا امتحان نمایید.
حتما بخوانید
طرز تهیه پای بستنی شکلاتی آلمانی 10 برش
ترافل نارگیلی برزیلی (کوکادا) از انواع کوکی های پذیرایی
ترافل نارگیلی برزیلی (کوکادا) از انواع کوکی های پذیرایی

ترافل نارگیلی برزیلی از انواع کوکی های پذیرایی

ترافل نارگیلی برزیلی همانطور که مشخص است برای پذیرایی بسیار مناسب است. کوکی ها ذاتا به عنوان عصرانه مصرف می شوند. یک کوکی و یک فنجان چای یا همان ترافل نارگیلی برزیلی و یک فنجان چای ایرانی بسیار دلچسب است.

کوکی ها در تمام جهان بسیار پر طرفدار هستند. یادگیری طبخ کوکی می تواند یکی از روش های کسب درآمد باشد. بیسکوییتی که باعث یک میان وعده مناسب است. مختصر و مفید.

ترافل نارگیلی برزیلی را نیز می توان با چای – نسکافه – قهوه و با شیر گرم میل کرد. بسیار آرامش بخش خواهد بود. در اینجا مقاله آموزش شیرینی پزی و طرز تهیه بیش از 100 شیرینی برای شما قرار داده شده است. حتما این مقاله جذاب را مطالعه کنید.

همانطور که می دانید ترافل نارگیلی برزیلی یکی از انواع کوکی هاست و در تعریف به عنوان یک بیسکوییت خوشمزه و جذاب مصرف می شود. شاید در نگاه اول ترافل نارگیلی برزیلی بسیار خشک و سفت دیده شود. در صورتی که چنین نیست.

شما می توانید این کوکی را با روشی بسیار درست و کامل تهیه کنید تا یک بیسکوییت نرم و ترد تهیه کرده باشد. روش درست برای تهیه ترافل نارگیلی برزیلی در نهایت باید به کوکی بسیار نرم و ترد منجر شود. در غیر اینصورت مطمئن باشید اشتباهی انجام داده اید.

طرز تهیه انواع کیک و طرز تهیه انواع شیرینی و طرز تهیه انواع نان بسیار خواندنی و جذاب هستند.

شما می توانید در دوره های آموزش آشپزی نیز شرکت نمایید. با آرزوی آشپزی عالی برایتان

حتما بخوانید
طرز تهیه شیرینی انگشتی کانولی 48 عددی

ترجمه و نگارش :‌ سایت آشپزی 1TouchFood

طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی (کوکادا) 20 تکه ای - آموزش آشپزی آنلاین
تهیه شیرینی نارگیلی 2

طرز تهیه ترافل نارگیلی برزیلی (کوکادا) خوشمزه خانگی محبوب و آسانترین آموزش ترافل نارگیلی برزیلی لذیذ مجلسی مخصوص و بهترین دستور پخت ترافل نارگیلی برزیلی عالی

نوع: کوکی و بیسکویت

سبک آشپزی: برزیلی

کلمات کلیدی: ترافل نارگیلی برزیلی

بازده دستورالعمل: 20

کالری: 155

زمان آماده سازی: PT0H35M

زمان پخت و پز: PT0H20M

زمان کل: PT0H55M

اجزاء دستورالعمل:

 • ۱ قوطی (تقریبا ۴۳۴ گرم ) شیر تغلیظ شده شیرین
 • ۱/۲ قوطی شکر (از قوطی شیر تغلیظ شده شیرین به عنوان پیمانه استفاده کنید)
 • ۳ فنجان نارگیل رنده شده تازه
 • ½ قاشق چای خوری عصاره وانیل

راهنمای دستورالعمل: آموزش ترافل نارگیلی برزیلی را به صورت حرفه ای تقدیم شما دوستان عزیز می کنیم. با تهیه مواد اولیه این شیرینی و یادگیری رسپی آن شما می توانید به راحتی ترافل نارگیلی برزیلی را در منزل تهیه کرده و بعنوان یک میان وعده یا عصرانه خوشمزه در کنار اعضای خانواده نوش جان کنید.

امتیازدهی ویرایشگر:
5
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *